لیزر CO2 فرکشنال

لیزر CO2 فناوری پیشرفته‌ای است که هم کاربرد درمانی و هم کاربرد جوانسازی دارد: مثلا هم در برطرف کردن زگیل و هم در کاهش لک صورت کاربرد دارد.

انجام توسط

پزشک متخصص پوست

بی‌حسی/بیهوشی

کرم بی حس کننده

مدت یک جلسه درمان

بین 30 تا 60 دقیقه

مراقبت‌ پس از درمان

دو هفته مراقبت دقیق

معرفی لیزر CO2 فرکشنال

پیشرفته‌ترین لیزر درمانی و جوانسازی رویا اسکین

لیزر سی او تو فرکشنال یکی از بهترین فناوری‌های پوستی است که هم کاربرد درمانی دارد و هم کاربرد زیبایی و جوانسازی. این لیزر با توان بالا لایه‌های رویی و زیرین پوست را به نحو موثری هدف قرار داده و سبب رویش لایه‌ی جدید پوست می‌شود. لیزر CO2 حتی قادر است چین و چروک‌های عمیق را از بین ببرد.

کاربردهای لیزر سی او تو فرکشنال

عکس قبل و بعد لیزر CO2

عکس‌های قبل و بعد لیزر CO2 که مشاهده می‌کنید چند نمونه از درمان‌های صورت‌گرفته در رویا اسکین است. این سه مراجعه‌کننده سه دغدغه متفاوت داشتند.

 • مراجعه‌کننده‌ی اول آقای جوانی حدود 25 ساله است که مشکل جای جوش داشتند و بعد از دو جلسه لیزرتراپی بهبود قابل ملاحظه‌ای نشان می‌دهد.
 • مراجعه‌کننده‌ی دوم خانمی 31 سال است که دچار آکنه‌ی شدید و جوش‌های هورمونی بودند که در تصویر کاملاً مشخص است. بهبود صورت گرفته تنها با یک جلسه شگفت‌آور است.
 • سومین مراجعه‌کننده نیز خانمی 33 ساله هستند که مشکل جدی به مانند دو تصویر قبلی نداشتند. هدف از لیزر صورت، جوانسازی و بهبود کیفیت پوست بوده است که بخشی از آن در تصویر مشخص است ولی لطافت و نرمی قبل و بعد از لیزر قابل انتقال از طریق تصویر نیست.

پرسش‌های پرتکرار درباره‌ی لیزر CO2 فرکشنال

خیر. با توجه به حساسیت و دقت زیاد موردنیاز، در رویا اسکین این کار فقط توسط بهترین متخصصان پوست صورت می‌گیرد.

بستگی به اندازه ناحیه‌ی تحت درمان و عمق لیزر دارد. لیزر سی او تو برای کل صورت حداکثر یک ساعت زمان نیاز دارد.

لیزر CO2 اقدام درمانی مناسبی برای شما است اگر:

 • پوست شما انعطاف‌پذیری خود را از دست داده است.
 • پوست شما دچار پیری زودرس شده است.
 • پوست شما دچار آسیب‌های ناشی از آفتاب شده است.
 • پوست شما دارای خطوط چین و چروک‌های عمیق است.
 • پوست شما لک یا اسکار آکنه (جای جوش) دارد.

تعداد دقیق جلسات موردنیاز لیزر پس از معاینه توسط دکتر تعیین می‌شود. ولی به طور معمول برای گرفتن پاسخ مناسب بیش از یک جلسه درمان، احتمالا 3 تا 4 جلسه در یک سال، موردنیاز است. همچنین ترکیب این درمان با درمان‌های مراقبتی دیگر نظیر …………..، …………… موجب اثربخشی بیشتر می‌شود.

هنگام لیزر شما احساسی شبیه سوزش یا گزش دارید. درد لیزر سی او تو قابل تحمل است و بسته به آستانه درد شما ممکن ست کم یا زیاد به نظر برسد. ما در رویا اسکین برای کاهش درد قبل از شروع لیزر از کرمهای بی‌حسی استفاده می‌کنیم. در صورتی که عمق لیزر زیاد باشد ممکن است از آمپول بی‌حسی استفاده شود.

تا چند ساعت بعد از لیزر شما احساسی مشابه آفتاب‌سوختگی خواهید داشت. ظرف یک هفته تا ده روز صورت شما پوسته‌ریزی می‌کند. این اتفاق نگرانی ندارد و نشان می‌دهد که پوست جدید در حال رویش است.

هنگام لیزر خراش‌های بسیار ریزی روی پوست ایجاد می‌شود تا بدن شما پوست را نوسازی کند. قرمزی و ورم در ناحیه‌ی لیزرشده نیز عوارض جانبی لیزر co2 هستند. جای نگرانی نیست. این عوارض اغلب موقتی هستند و برطرف می‌شوند.

اگر لیزر در ناحیه‌ی صورت انجام پذیرفته است، چند روز اول بعد از لیزر شما نباید دز معرض نور آفتاب قرار بگیرید. در نتیجه نباید از خانه بیرون بروید. حتی داخل خانه نیز باید کرم ضدآفتاب بزنید. چون پوست شما نسبت به نور خورشید حساس‌تر می‌شود. اگر به هر دلیلی مجبور به خروج از خانه هستید. باید لایه ضخیمی از ضدآفتاب روی صورت‌تان بمالید. همچنین ضروری است که عینک آفتابی بزنید و کلاه آفتاب‌گیر سر کنید.

دستورالعمل مراقبت‌های بعد از لیزر و داروهایی که در رویا اسکین به شما داده می‌شود فرآیند بهبود را تسریع می‌کنند. علاوه بر این ما پس از درمان نیز هوای شما را داریم. همکاران ما دغدغه‌ها و نگرانی‌ها و سئوالات شما را به صورت آنلاین یا تلفنی برطرف می‌کنند.

اگر ناحیه‌ی لیزرشده صورت شما است، تا چند روز بعد از انجام لیزر از آرایش کردن خودداری کنید و تنها کرم‌های تجویزشده را استفاده کنید. به صورت مداوم باید از کرم ضدآفتاب استفاده کنید. حتی‌الامکان در معرض آفتاب قرار نگیرید تا دچار آسیب‌های پوستی مثل لک و قرمزی پوست نشوید. در رویا اسکین لیست کامل مراقبت‌ها پس از انجام لیزر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

سئوال دیگری دارید؟

فرآیند درمان با لیزر CO2 در رویا اسکین

فرآیند درمان در رویا اسکین از چهار مرحله تشکیل شده است.

مرحله‌ی نخست: هماهنگی ویزیت 

نوبت بگیرید تا توسط پزشک متخصص پوست مورد معاینه قرار بگیرید. وقت رزروشده فقط برای ویزیت دکتر است و شما الزامی ندارید که پس از این ویزیت اقدام درمانی را شروع کنید. به منظور رفاه حال شما عزیزان امکان ویزیت آنلاین نیز فراهم شده است.

برای گرفتن نوبت می‌توانید به سادگی با شماره‌های مرکز تماس بگیرید یا از آن ساده‌تر شماره تماستان را بدهید تا ما با شما تماس بگیریم.

چرا رویا اسکین بهترین کلینیک لیزر CO2 است؟

تیم درمان حرفه‌ای

تحت نظر پزشک متخصص پوست

استانداردهای بالای بهداشتی

درمان در شرایط کلینیکی

محیط مناسب بانوان

برای حضور راحت‌تر در فضای مرکز

برنامه‌ی درمانی شخصی

مختص هر فرد متناسب با شرایط او

پشتیبانی دائمی

آنلاین و آفلاین

تیم درمان حرفه‌ای
استانداردهای بالای بهداشتی
محیط مناسب بانوان
برنامه‌ی درمانی شخصی
پشتیبانی دائمی

مرحله‌ی دوم: معاینه توسط متخصص پوست

در جلسه ویزیت دکتر پوست به موارد زیر پرداخته می‌شود:

در رویا اسکین برای هر فرد برنامه‌ی درمانی اختصاصی طراحی می شود.

بنا بر نظر پزشک متخصص پوست، درمان‌های موردنیاز برای گرفتن بهترین نتیجه و اولویت و زمان‌بندی انجام آنها تعیین می‌گردد

مرحله‌ی سوم: انجام لیزر CO2

حالا نوبت به انجام لیزر رسیده است. ما تمام مواردی که برای انجام مطلوب درمان نیاز است در رویا اسکین گرد هم آورده‌ایم. می‌توانید مطمئن باشید که لیزر شما توسط یکی از بهترین متخصصان پوست کشور انجام می‌شود. محیط مرکز با بالاترین استانداردهای بهداشتی آماده شده است و تمامی اقدامات درمانی در شرایط کلینیکی صورت می‌گیرد. تجهیزات مورد استفاده از بهترین انواع موجود در ایران و بعضا بهترین‌های دنیا هستند.انجام اقدامات و مراقبت‌های قبل از لیزر پیش از شروع لیزر با شما چک می‌شود. مراقبت‌های بعد از لیزر من‌جمله داروهای موردنیاز به شما گوشزد می‌شود تا بهترین نتیجه‌ی ممکن را کسب کنید.

فیلم لیزر لک صورت

در ویدئویی که می‌بینید، خانم دکتر رویا ساعد، متخصص پوست و زیبایی، در حال انجام لیزر CO2 روی یکی از مراجعین مرکز هستند.

 • برای جلوگیری از آسیب لیزر به چشم‌ها حین لیزر چشم‌ها با عینک مخصوص پوشانده می‌شوند.
 • با توجه به اثر کرم بی‌حس‌کننده‌ی زایلاپی مشاهده می‌کنید که بیمار احساس ناراحتی و درد ندارد.
 • مراقبت‌های بعد از لیزر بلافاصله پس از خروج از همین اتاق لیزر شروع می‌شود. این مراقبت‌ها بویژه پرهیز از قرارگیری در نور آفتاب خیلی مهم است. تا حدی که در مسیر کلینیک به منزل نیز باید ناحیه لیزرشده کاملا پوشیده باشد.
 • خود عمل لیزر به ندرت بیش از نیم ساعت طول می‌کشد. با احتساب زمان حضور در کلنیک و زمان موردنیاز آماده‌سازی پیش از لیزر بین نیم تا یک ساعت باید برای یک جلسه در نظر گرفت.

مرحله‌ی چهارم: مراقبت‌های بعد از درمان 

تصور عموم بر این است که کار پزشک پس از انجام اقدام درمانی، جراحی، لیزر و … خاتمه می‌یابد. ولی ما در رویا اسکین اعتقاد دیگری داریم. ما معتقدیم که پشتیبانی خوب و مراقبت‌های بعد از اقدام درمانی می‌تواند باعث کسب نتیجه‌ی به مراتب بهتری شود. لذا رابطه‌ی خود را با مراجعه‌کننده حفظ می‌کنیم. دستورالعمل‌های لازم در مورد مراقبت‌های بعد از لیزردرمانی در اختیار مراجعان رویا اسکین قرار می‌گیرد. نحوه استفاده از داروها، کرم‌ها، شستشو و دیگر موارد به صورت تصویری و صوتی به شما ارائه می‌شود. لازم به ذکر است مراقبت‌های بعد از لیزر سی او دو بسته به نوع درمان و شرایط بیمار تفاوت‌هایی دارند. مثلا مراقبت‌های بعد از لیزر جوانسازی صورت با مراقبت‌های بعد از لیزر زگیل تناسلی متفاوت است. به صورت دائمی به صورت آنلاین و تلفنی با پرسنل مرکز در ارتباط هستید. می‌توانید سئوالات و نگرانی‌های خود را منتقل و پاسخ دریافت نمایید. در صورت نیاز اقدامات درمانی اصلاحی انجام می‌شود و درمان‌های مکمل انجام می‌شود تا شما به بهترین نتیجه برسید. انتظار ما از مراجعان محترم این است که دستورالعمل‌ها و مراقبت‌ها را جدی بگیرند. صبور باشند و انتظار معجزه و نتیجه‌ی یک شبه را نداشته باشند و مطمئن باشند که رویا اسکین به دنبال کسب رضایت حداکثری مراجعان خود است و برای رسیدن به این هدف تمهیدات زیادی اندیشیده است.

با رویا اسکین یک درمان بی‌دغدغه با استانداردهای جهانی را تجربه کنید.

هزینه لیزر CO2

قیمت لیزر فرکشنال سی او دو، فقط بعد از مراجعه و معاینه توسط دکتر قابل محاسبه است. برخلاف لیزر موهای زائد که استاندارد کاملاً مشخصی دارد، لیزر CO2 وابسته به نوع ضایعه و وسعت آن است.

در جلسه‌ی معاینه‌ی متخصص پوست، معلوم می‌شود که لیزر باید در چه محدوده‌ای و تا چه عمقی انجام شود. سپس مدت زمان تقزیبی هر جلسه و هزینه‌ی هر جلسه و تعداد تقریبی جلسات و هزینه‌ی کل درمان برآورد می‌شود.
برای داشتن یک برآورد خیلی تقریبی قیمت یک جلسه لیزر در  چند مورد خاص در جدول زیر آورده شده است.

قیمت‌های داخل جدول برای یک جلسه است. در بسیاری موارد ممکن است برای کسب نتیجه مطلوب دو یا چند جلسه لیزر مورد نیاز باشد.

قیمت‌های فوق حدود قیمت در سال 1400 را نشان می‌دهند و قابل تغییر هستند. رویا اسکین هیچ تعهدی نسبت به انجام خدمات به این قیمت‌ها ندارد و هزینه‌ی درمان شما پس از معاینه توسط متخصص پوست کلینیک ممکن است کمتر یا بیشتر از مبالغ فوق برآورد شود.

دیدگاه مراجعان رویا اسکین

google-logo
امتیاز ما از نظر مراجعین:
4.9/5

4.9 از 5

Bijan SaedPanah در ارزیابی گوگل
Bijan SaedPanah در ارزیابی گوگل
ادامه مطلب
من چند یه خال گوشتی تو صورتم و یه خال کف پام داشتم که خانم دکتر تشخیص دادن مشکوکه بدخیم باشه و جراحی کردن و خالو برداشتن. برای درمان شوره سرم هم شامپوی ضدشوره سلنیوم سولفاید تجویز کردن خیلی خوب جواب داد. قبلا کتوکونازول استفاده میکردم که خوب نبود.
offofday off در ارزیابی گوگل
offofday off در ارزیابی گوگل
ادامه مطلب
من یک خال گوشتی روی سرم و لای موهام داشتم که خیلی اذیتم میکرد خانم دکتر خال رو برداشتن برام بدون اینکه جای خالیش روی سرم بمونه. ممنون ازشون بسیار کارشون حرفه ای بود.
offofday off در ارزیابی گوگل
offofday off در ارزیابی گوگل
ادامه مطلب
خانم دکتر رویا ساعد واقعا کارشون حرف نداره. برای من تزریق بوتاکس مصپورت، تزریق ‌‌ژل لب و تزریق ژل اصلاح فرم بینی و جوانسازی پوست صورت با لیزر CO2 انجام دادن که همشونعالی بودن
Zohre Hasanpour در ارزیابی گوگل
Zohre Hasanpour در ارزیابی گوگل
ادامه مطلب
من ژل چونه زدم واقعا راضی هستم ،دکتر فوق العاده هستن ،برخورد پرسنل عالی ،محیط تمیز و بهداشتی

با ما تماس نگیرید!! ما با شما تماس می‌گیریم.

پس از تکمیل و ارسال فرم، یکی از پرسنل خبره ما با شما تماس خواهد گرفت.

اگر ترجیح می‌دهید خودتان با ما تماس بگیرید، از راه‌های زیر استفاده کنید.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.

حداکثر ظرف 24 ساعت با شما تماس گرفته خواهد شد.

موجب خوشوقتی ماست که رویا اسکین را انتخاب کرده اید.