3 کاربرد باورنکردنی لیزر الیت پلاس در جوانسازی پوست

جوانسازی پوست با لیزر آمریکایی الیت پلاس

چکیده‌ مطلب

لیزر الیت پلاس توسط کمپانی سایناشور تولید شده و یکی از معروف‌ترین لیزرهای دنیاست. الیت پلاس ساخت آمریکا و دارای تائیدیه سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) است و سال‌هاست متخصصین پوست و موی دنیا از آن به عنوان استاندارد طلائی لیزر و بهترین لیزر دنیا نام می‌برند. حتی اگر لیزر الیت پلاس بهترین لیزر موی زائد دنیا نباشد، بدون شک یکی از بهترین لیزرهای دنیا برای درمان موهای زائد و جوانسازی پوست است.

در ایران، الیت‌پلاس بیشتر به خاطر جواب‌دهی فوق‌العاده‌ی آن در از بین بردن موهای زائد شناخته شده است. الیت پلاس با به کارگیری فن‌آوری پیشرفته‌ی آمریکایی، نماد ترکیب اثربخشی بالا و عارضه‌ی کم در لیزر موهای زائد به شمار می‌آید. اما لیزر موی زائد تنها قابلیت الیت پلاس نیست. این لیزر توانمندی ویژه‌ای در درمان لک و کک‌ومک ، رفع ضایعات عروقی و رگ‌های واریسی، رفع چین و چروک و جوانسازی دارد.

لیزر آمریکایی الیت پلاس سایناشور، بهترین لیزر دنیا به انتخاب متخصصان پوست

الیت پلاس لیزری آمریکایی با برترین فناوری دنیا

مهم‌ترین وجه تمایز لیزر الیت پلاس با سایر لیزرهای موجود در بازار، اعتبار شرکت سازنده‌ی آن است. شرکت آمریکایی سایناشور یکی از شرکت‌های تراز اول دنیا است که بیش از 30 سال سابقه‌ی تولید لیزرهای پرتوان دارد. سایناشور دارنده‌ی فن‌آوری منحصربفردی در تولید لیزر است که کیفیت تابش اشعه‌ی لیزر، اشعه و عمق نفوذ آن را در طول زمان حفظ می‌کند.

یعنی کیفیت اشعه‌ی لیزر از ابتدا تا انتهای یک جلسه لیزر مشابه است و افت نمی‌کند . اشعه‌ی لیزر برای نفر اول و نفر آخر در طول یک روز مشابه و مطابق استاندارد است. و لیزر این قابلیت را برای سالیان سال حفظ می‌کند. با توجه به حساسیت بالای دستگاه لیزر، فقط سایناشور آمریکا و یکی دو شرکت دیگر در دنیا دارای توان تولید لیزری با این سطح از کیفیت هستند.

لیزر الیت پلاس چگونه رگ‌های عنکبوتی و واریسی را درمان می‌کند؟

طول موج ان‌دی‌یگ الیت پلاس برای از بین بردن ضایعات عروقی در صورت، پا، بینی و دیگر نواحی به کار گرفته شوند. دستگاه قابلیت درمان رگ‌های واریسی و رگ‌های عنکبوتی در در تمام تایپ‌های پوستی را دارد.

دلیل استفاده از طول موج ان‌دی‌یگ برای رفع ضایعات عروقی عمق نفوذ بالاتر ان دی یگ در مقایسه با دیگر طول موج‌ها و همچنین جذب پایین لیزر ان دی یگ توسط ملانین یا رنگدانه‌های پوستی است.

الیت پلاس توان درمان رگ‌های عنکبوتی و واریسی اعم از سطحی یا عمیق را دارد. برای اثربخشی درمان طبیعتا لازم است نوع ضایعه‌ی عروقی به دقت تشخیص داده شود و متناسب با عمق، رنگ و قطر آن پارامترهای دستگاه تنظیم شوند. این کار در کلینیک رویا اسکین توسط متخصص پوست متبحر صورت می‌گیرد.

لیزر الیت پلاس بواسطه‌ی داشتن عرض پالس قابل تنظیم این امکان را برای متخصص پوست فراهم می‌کند تا با تنظیم دقیق آن ضایعات عروقی ضخامتهای مختلف را در نواحی مختلف بدن از بین ببرد. ضمن آن که هندپیس‌های سایز کوچک دستگاه الیت پلاس، درمان ضایعات عروقی کوچک و ظریف را کاملا ممکن می‌سازند.

فیلم قبل و بعد درمان رگ‌های واریسی با الیت پلاس

لیزر آمریکایی الیت پلاس سایناشور، با دو طول موج الکس و ان دی یگ مناسب تمام پوست‌های روشن، تیره و برنزه

الیت پلاس لیزری مناسب پوست‌های روشن و تیره

لیزر الیت پلاس دارای دو طول موج است. طول موج 755 نانومتر که الکساندرایت یا الکس هم گفته می‌شود و طول موج 1064 که ان‌دی‌یگ یا یگ هم نامیده می‌شود. داشتن این دو طول موج سبب می‌شود امکان استفاده از این لیزر هم برای رفع موهای زائد و هم برای جوانسازی در تمام افراد با هر تیپ پوستی (تیپ پوستی 1 تا 6) وجود داشته باشد. حتی پوست‌های برنزه‌شده با آفتاب یا سولاریوم می‌توانند تحت لیزردرمانی با الیت پلاس قرار بگیرند.

لیزر الیت پلاس چطور به جوانسازی و رفع چروک پوست کمک می‌کند؟

گذشت عمر، نورآفتاب، زخم‌ها و … به تدریج تغییراتی در پوست ایجاد می‌کنند که به آن پیری پوست می‌گوییم. این تغییرات می‌توانند تغییر در بافت پوست، چین و چروک، دو رنگ شدن پوست یا لک، ایجاد خال و… باشند. هدف از جوانسازی، بازسازی پوست و بازگرداندن پوست به حالت اول می‌باشد. جوانسازی می‌تواند به روش‌های تهاجمی و غیرتهاجمی صورت گیرد. لیزر الیت پلاس یکی از روش‌های جوانسازی غیرتهاجمی است.

لیزر ان دی یگ الیت پلاس با طول موج 1064 نانومتر کمتر جذب رنگدانه‌های پوست می‌شود و تا عمق نسبتا زیادی نفوذ می‌کند. این مقدار نفوذ اشعه‌ی لیزر، لایه‌ی درم را در دسترس لیزر قرار می‌دهد. لیزر ان دی یگ را می‌توان برای جوان‌سازی تمام تایپ‌های پوستی، حتی پوست­‌های برنزه استفاده نمود.

تابش لیزر ان‌دی‌یگ الیت پلاس روی سطح پوست، سبب انتقال گرما به لایه‌های پایینی پوست می‌شود. گرمایی که می‌تواند کلاژن‌سازی پوست در لایه‌ی درم را تحریک کند و سفتی لایه‌های زیرین را برگرداند. یکی از مزیت‌های این روش زخم نشدن پوست است. در واقع تغییرات زیر سطح پوست انجام می‌شوند. لیزر الیت‌پلاس در رفع افتادگی پوست، رفع چین و چرو‌ک‌های ظریف و ضایعات پوستی ناشی از نور آفتاب اثر قابل ملاحظه‌ای دارد.

فیلم قبل و بعد درمان لک‌ و چین و چروک با الیت پلاس

لیزر آمریکایی الیت پلاس سایناشور، دارای فن‌آوری اختصاصی کولینگ برای به حداقل رساندن درد و عارضه

الیت‌پلاس لیزری با کمترین درد و عارضه

علاوه بر فن‌آوری منحصربفرد لیزر، سیستم کاهش درد الیت پلاس هم به صورت اختصاصی برای کمپانی سایناشور آمریکا تولید شده است. خنک‌کننده یا کولینگ لیزر الیت پلاس ساخت شرکت زیمر آلمان است که برترین شرکت دنیا در حوزه‌ی فعالیت خود است. خنک‌کننده‌ی الیت پلاس برخلاف خنک‌کننده‌های سایر لیزرها از گاز کرایو استفاده نمی‌کند و در تماس مستقیم با پوست قرار نمی‌گیرد. سیستم کولینگ لیزر الیت پلاس سایناشور با وزش ممتد باد خنک دمای سطح پوست را تا 30- درجه‌ی سانتیگراد کاهش می‌دهد.این سرما سبب می‌شود کمترین درد و سوزش را هنگام لیزر تحمل کنید. به علاوه خنک‌کننده‌ی باد سرد برخلاف دیگر خنک‌کننده‌ها عوارضی نظیر سوختگی‌های هلالی شکل، انتقال بیماری‌های پوستی و سوختگی ناشی از انجماد پوست ندارد.

لیزر الیت پلاس چطور لک و ضایعات پیگمانته را از بین می‌برد؟

منظور از ضایعات پیگمانته نقاطی از پوست صورت، دست یا سایر نواحی بدن است که رنگ آنها متفاوت با رنگ پایه‌ی پوست است. ضایعات پیگمانته می‌توانند سطحی یا عمیق باشند و به شکل خال، کک‌ومک و لک دیده شوند. علت این تغییر رنگ پوست آسیب دیدن سلول‌های ملانین یا رنگدانه‌های پوست است. این ضایعات پوستی به دلایل مختلفی از جمله بارداری (لک ملاسما)، تغییرات هورمونی، اشعه‌ی ماورابنفش آفتاب ایجاد می‌شوند.

برخلاف لیزر ضایعات عروقی و لیزر جوانساز در لیزر لک‌ها از طول موج ان‌دی‌یگ استفاده نمی‌شود و طول موج الکساندرایت الیت پلاس مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویژگی اصلی لیزر الکساندرایت جذب بالای آن توسط رنگدانه‌های پوستی است. گرمای لیزر الکس جذب لک‌های پوستی و کک‌ومک‌ها می‌شود و بافت آن‌ها را تخریب و خرد می‌کند. این ذرات به صورت سلول‌های مرده به سطح پوست آمده و دفع می‌شوند.

لیزر الکساندرایت الیت پلاس اثربخشی فوق‌العاده‌ای در رفع ضایعات پیگمانته‌ی سطحی از خود نشان داده است. طول موج الکس الیت پلاس برای رفع لک، کک‌ومک و خال‌های سطحی و جوش‌های سرسیاه بینی در تایپ‌های پوستی 1 تا 3 و بعضا 4 به کار گرفته می‌شود.

در تصویر زیر مراحل رفع لک‌های پوستی و کک و مک با کمک لیزر الکساندرایت نشان داده شده است.

فرآیند از بین بردن لک پوستی با لیزر الکساندریت الیت پلاس
فرآیند از بین بردن لک پوستی با لیزر الکساندریت الیت پلاس
ویژگی‌های اختصاصی لیزر الیت پلاس در داشتن عرض پالس قابل تنظیم و سایزهای مختلف هندپیس به اثربخشی آن در درمان لک‌ها و سایر ضایعات پیگمانته بسیار کمک می‌کنند. قابلیت تنظیم عرض پالس سرعت و دقت تخریب بافت لک را بالا می‌برد و هندپیس‌های متنوع الیت پلاس امکان درمان کوچک‌ترین لک‌ها در هر ناحیه‌ای به پزشک متخصص پوست می‌دهد.
عموم مردم برای ضایعات پیگمانته لفظ کلی لک را به کار می‌برند، اما لک‌ها انواع مختلفی دارند که درمان‌های متفاوت نیاز دارند. درمان‌ها ممکن است شامل داروهای خوراکی، پمادهای موضعی، مداخلات تزریقی، لیزرهای غیرتهاجمی مانند لیزر الیت پلاس یا لیزرهای تهاجمی مانند لیزر CO2 فرکشنال باشد. در کلینیک پوست رویا اسکین، متخصص پوست بسته به نوع مشکل شما بهترین درمان از نظر نتیجه و عارضه را انتخاب می‌کند.

پرسش‌های پرتکرار درباره‌ی جوانسازی با لیزر الیت پلاس

برای برخی ضایعات پاسخ بله هست و برای برخی دیگر خیر. در مواردی مثل رفع چین و چروک‌های ظریف پوست و ضایعات عروقی با توجه به استفاده از لیزر ان‌دی‌یگ در تمام تایپ‌های پوستی روشن و تیره و برنزه ممکن است. اما درمان لک و کک‌ومک با توجه به استفاده از لیزر الکساندرایت در پوست‌های روشن و تا حدی تیره جواب‌دهی بالاتری دارد. اما نگران نباشید برای پوست‌های تیره و برنزه با تشخیص متخصص پوست رویا اسکین از لیزرها و درمان‌های دیگر استفاده می‌شود.

خیر. رویا اسکین یک کلینیک پوست و مرکز لیزر تخصصی است و طیف گسترده‌ای از لیزرها را در اختیار دارد. بسته به نوع مشکل پوستی شما و تشخیص متخصص پوست ممکن است از لیزر CO2، فرکسل، PDL و یا درمان‌های ترکیبی استفاده شود.

سئوال دیگری دارید؟

دیدگاه مراجعان رویا اسکین

google-logo
امتیاز ما از نظر مراجعین:
4.9/5

4.9 از 5

Bijan SaedPanah در ارزیابی گوگل
Bijan SaedPanah در ارزیابی گوگل
ادامه مطلب
من چند یه خال گوشتی تو صورتم و یه خال کف پام داشتم که خانم دکتر تشخیص دادن مشکوکه بدخیم باشه و جراحی کردن و خالو برداشتن. برای درمان شوره سرم هم شامپوی ضدشوره سلنیوم سولفاید تجویز کردن خیلی خوب جواب داد. قبلا کتوکونازول استفاده میکردم که خوب نبود.
offofday off در ارزیابی گوگل
offofday off در ارزیابی گوگل
ادامه مطلب
من یک خال گوشتی روی سرم و لای موهام داشتم که خیلی اذیتم میکرد خانم دکتر خال رو برداشتن برام بدون اینکه جای خالیش روی سرم بمونه. ممنون ازشون بسیار کارشون حرفه ای بود.
offofday off در ارزیابی گوگل
offofday off در ارزیابی گوگل
ادامه مطلب
خانم دکتر رویا ساعد واقعا کارشون حرف نداره. برای من تزریق بوتاکس مصپورت، تزریق ‌‌ژل لب و تزریق ژل اصلاح فرم بینی و جوانسازی پوست صورت با لیزر CO2 انجام دادن که همشونعالی بودن
Zohre Hasanpour در ارزیابی گوگل
Zohre Hasanpour در ارزیابی گوگل
ادامه مطلب
من ژل چونه زدم واقعا راضی هستم ،دکتر فوق العاده هستن ،برخورد پرسنل عالی ،محیط تمیز و بهداشتی

با ما تماس نگیرید!! ما با شما تماس می‌گیریم.

پس از تکمیل و ارسال فرم، یکی از پرسنل خبره ما با شما تماس خواهد گرفت.

اگر ترجیح می‌دهید خودتان با ما تماس بگیرید، از راه‌های زیر استفاده کنید.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.

حداکثر ظرف 24 ساعت با شما تماس گرفته خواهد شد.

موجب خوشوقتی ماست که رویا اسکین را انتخاب کرده اید.