تفاوت کاربرد آر اف فرکشنال در مقایسه با هایفوتراپی

راستش اصلا نمی‌شه این دو تا رو با هم مقایسه کرد. به خاطر این که سطح یا لولی که روش اثر می‌ذارن متفاوته. در واقع آر اف روی لایه‌های سطحی‌تر پوست تا عمق حداکثر 3 میلیمتر تاثیر می‌ذاره و هایفو روی لایه‌های عمقی‌تر پوست. جایی که محل اتصال در واقع فاشیا یا روکش عضله به بافت پوست هست اثر می‌ذاره. باعث سفت‌تر شدن و یه مقدار لیفت در پوست صورت می‌شه. برای این که یک نتیجه جوانسازی بیشتری داشته باشیم معمولا آراف و هایفو رو با هم ترکیب می‌کنیم. که تو لایه‌های سطحی ار اف باعث روشن‌تر شدن پوست، جمع شدن منافذ، یه مقدار کشیدگی و سفتی پوست و تو لایه‌های عمقی HIFU باعث لیفت پوست بشه.

دکتر رویا ساعد، متخصص پوست، مو، لیزر و زیبایی
نمره ارزیابی این مطلب:
4.8/5

پرسش‌های پرتکرار درباره‌ی مقایسه‌ی RF و HIFU

به طور کلی اگر دغدغه‌ی شما افتادگی پوست و درمان پوست شل و افتاده است، برای لیفیتینگ هایفو نسبت به آر اف بهتر است. اما با توجه به این که علاوه بر این دو گزینه‌های دیگری برای لیفت وجود دارد، بهتر است قبل از هز درمانی از مشاوره یک متخصص پوست باتجربه استفاده کنید.

بستگی به نوع چین و چروک و عمق آن دارد. برای رفع چین و چروک‌های سطحی و ظریف‌تر آر اف گزینه‌ی بهتری است. برای درمان چروک‌های عمقی هایفو انتخاب بهتری است. در هر صورت بهتر است قبل از انتخاب درمان مناسب توسط یک متخصص پوست خوب معاینه شوید و روش درمانی شخصی‌سازی‌شده برای مشکل پوستی شما پیشنهاد شود.

آر اف فرکشنال یکی از راه‌های درمان اسکار آکنه در کنار درمان‌های دیگری مثل لیزر CO2، سابسیژن و میکرونیدلینگ به شمار می‌آید ولی هایفو معمولا چنین کاربردی ندارد. ضمن آن که اسکار آکنه اغلب نیازمند درمان ترکیبی و زمان‌بر است و ضرورت دارد که نقشه‌ی راه درمان توسط متخصص پوست و مو برای مراجعه‌کننده طراحی شود.

تعداد جلسات موردنیاز بستگی به هدف شما از درمان، میزان ضایعات و ناحیه‌ی درمان دارد. اما معمولا تعداد جلسات آر اف بیشتر از تعداد جلسات هایفو است. هایفوتراپی با فاصله یک‌سال حتی گاهی بیش از یک سال انجام می‌شود در حالی که RF فرکشنال بسته به نوع درمان در یک یا چند جلسه‌ی پیاپی با فاصله‌ی یک تا دو ماهه انجام می‌شود.

در کلینیک جوان‌سازی رویا اسکین معمولا درمان‌ها به صورت ترکیبی و بنا به تشخیص متخصص پوست صورت می‌گیرد. بنابراین هزینه‌ی درمان پیش از معاینه تعیین نمی‌شود. هزینه‌ی تک جلسه‌ی هایفوتراپی کامل صورت بیش از آراف فرکشنال است. اما قیمت کل درمان به تعداد جلسات هم بستگی دارد. ممکن است شما نیاز به چند جلسه درمان با اراف داشته باشید و هزینه‌ی بیشتری بپردازید.  توصیه‌ی همیشگی ما عدم تصمیم درباره‌ی نوع درمان پیش از ویزیت متخصص پوست و پرهیز از انتخاب بر مبنای قیمت است. اولویت اول شما باید پیدا کردن یک کلینیک پوست معتبر و یک متخصص پوست خوب و اعتماد به ایشان است.

ما در کلینیک پوست رویا اسکین کرج از دستگاه هایفوی التراسل استفاده می‌کنیم که یکی از برندهای شناخته‌شده‌ی دنیا در ساخت دستگاه‌های تخصصی جوانسازی پوست و انتخاب اول بهترین کلینیک‌های پوست و موی ایران است.

ما در کلینیک زیبایی رویا اسکین کرج از دستگاه آر اف فرکشنال اولتراسل استفاده می‌کنیم که یکی از برندهای شناخته‌شده‌ی دنیا در ساخت دستگاه‌های تخصصی جوانسازی پوست و انتخاب اول بهترین کلینیک‌های پوست و موی ایران است.

سئوال دیگری دارید؟

دیدگاه مراجعان رویا اسکین

google-logo
امتیاز ما از نظر مراجعین:
4.9/5

4.9 از 5

Bijan SaedPanah در ارزیابی گوگل
Bijan SaedPanah در ارزیابی گوگل
ادامه مطلب
من چند یه خال گوشتی تو صورتم و یه خال کف پام داشتم که خانم دکتر تشخیص دادن مشکوکه بدخیم باشه و جراحی کردن و خالو برداشتن. برای درمان شوره سرم هم شامپوی ضدشوره سلنیوم سولفاید تجویز کردن خیلی خوب جواب داد. قبلا کتوکونازول استفاده میکردم که خوب نبود.
offofday off در ارزیابی گوگل
offofday off در ارزیابی گوگل
ادامه مطلب
من یک خال گوشتی روی سرم و لای موهام داشتم که خیلی اذیتم میکرد خانم دکتر خال رو برداشتن برام بدون اینکه جای خالیش روی سرم بمونه. ممنون ازشون بسیار کارشون حرفه ای بود.
offofday off در ارزیابی گوگل
offofday off در ارزیابی گوگل
ادامه مطلب
خانم دکتر رویا ساعد واقعا کارشون حرف نداره. برای من تزریق بوتاکس مصپورت، تزریق ‌‌ژل لب و تزریق ژل اصلاح فرم بینی و جوانسازی پوست صورت با لیزر CO2 انجام دادن که همشونعالی بودن
Zohre Hasanpour در ارزیابی گوگل
Zohre Hasanpour در ارزیابی گوگل
ادامه مطلب
من ژل چونه زدم واقعا راضی هستم ،دکتر فوق العاده هستن ،برخورد پرسنل عالی ،محیط تمیز و بهداشتی

با ما تماس نگیرید!! ما با شما تماس می‌گیریم.

پس از تکمیل و ارسال فرم، یکی از پرسنل خبره ما با شما تماس خواهد گرفت.

اگر ترجیح می‌دهید خودتان با ما تماس بگیرید، از راه‌های زیر استفاده کنید.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.

حداکثر ظرف 24 ساعت با شما تماس گرفته خواهد شد.

موجب خوشوقتی ماست که رویا اسکین را انتخاب کرده اید.